Nagrody Rektora dla kadry naukowej

Po lewej stronie stoi JM Rektor z teczką, a w jego stronę idzie mężczyzna w garniturze. W tle widać grupę stojących osób
Uroczystość wręczenia nagród pracownikom naukowym odbyła się 1 lipca w foyer Auli UMK fot. fot. Andrzej Romański

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Sokala podczas uroczystości, która odbyła się 1 lipca 2024 r. w Auli UMK, przyznał pracownikom naukowym nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, artystyczne, organizacyjne oraz za całokształt pracy na Uniwersytecie. Wśród nagrodzonych znaleźli się pracownicy naszego Wydziału Nauk Historycznych UMK: dr Alicja Bartnicka (nagroda indywidualna II stopnia); dr hab. Inga Głuszek, prof. UMK, dr hab. Małgorzata Strzelecka, prof. UMK (nagroda indywidualna III stopnia); prof. dr hab. inż. Daniel Makowiecki (nagroda zespołowa II stopnia); dr Kamil Adamczak, dr Hadrian Ciechanowski, dr hab. Wojciech Piasek, prof. UMK, dr hab. Małgorzata Grupa, prof. UMK, dr hab. Grażyna Sulkowska-Tuszyńska, prof. UMK (wyróżnienie indywidualne); dr hab. Grzegorz Osipowicz, prof. UMK, dr Justyna Orłowska, dr hab. Agnieszka Wieczorek, prof. UMK, prof. dr hab. Stanisław Roszak, dr hab. Dariusz Poliński, prof. UMK, dr Łukasz Czyżewski, prof. dr hab. Sławomir Jóźwiak, dr Marek Kołyszko, prof. dr hab. inż. Daniel Makowiecki (wyróżnienie zespołowe).

Gratulacje dla nagrodzonych!