Konkurs „Mistrz Języka Specjalistycznego” na Wydziale Nauk Historycznych rozstrzygnięty!

Zdjęcie z laureatami Konkursu MJS 2024
fot. nadesłane

24 kwietnia 2024 r. odbyła się organizowana przez Uniwersyteckie Centrum Języków Obcych IV edycja ogólnouniwersyteckiego konkursu „Mistrz Języka Specjalistycznego”. Celem konkursu jest promowanie nauczania języka obcego specjalistycznego oraz zachęcenie studentów do poszerzania swojej wiedzy w tej dziedzinie.

Na WNH zostały przeprowadzone 2 konkursy:

Mistrzem j. angielskiego w historii i archeologii została Dorota Gapska – studentka historii. Zarówno II i III miejsce zdobyli także studenci II roku historii: Dawid Wojdyło (II miejsce) oraz Szymon Kalinowski (III miejsce).

Mistrzem języka angielskiego w archiwistyce i zarządzaniu dokumentacją została Anna Mendrek, II miejsce zajęła Zuzanna Ledzion, a miejsce III – Wiktoria Sadowska.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w październiku na immatrykulacji.